+48504794030 jantar@wyspa.pl
Przestrzeń i swoboda

Domki letniskowe

Drewniane domki

Specjalnie dla gości ceniących sobie więcej prywatności i przestrzeni przygotowaliśmy 3 domki letniskowe. Domki posiadają szeroko otwierane okna na słoneczny tara otoczony zielenią i kwiatami. W domku do Państwa dyspozycji znajduje się salon z rozkładaną 2-osobową kanapą, w pełni wyposażony  aneks kuchenny, sypialnia z 3 osobowym łóżkiem piętrowym (idealnym dla matki z dzieckiem, lub małych dzieci). W domkach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową.

Gości

łazienka

łóżka

Domek typu weekend

W pełni wyposażony domek, z aneksem kuchennym, gdzie przygotujesz ulubione dania. W domku znajdują się 2 łóżka (2-osobowa kanapka, łóżko piętrowe), które pomieszczą 4 osoby dorosłe lub rodzinę (2+3). Każdy domek posiada swój słoneczny taras, gdzie każdy posiłek będzie podkreślał wakacyjny charakter.

Cena w sezonie niskim (V, VI, IX)

210-330 zł

Cena w sezonie wysokim (VII-VIII)

310-380 zł

Procedury Covid-19

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości wprowadziliśmy niezbędne procedury, zgodnie z aktualnymi wytycznymi instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (GIS, MZ, WHO). Zalecenia w/w instytucji monitorujemy na bieżąco i w przypadku wdrażanych zmian, natychmiast aktualizujemy nasze procedury. Wszystkie nasze  kwatery są dezynfekowane i wietrzone przed przyjazdem gości.

Wyposażenie

Każdy domek posiada…

Bezpłatne WiFi
Bezpłatny Parking
Wygodne łóżka
Lodówka
Aneks kuchenny
Taras z meblami ogrodowymi
Rezerwacja

W celu rezerwacji prosimy o kontakt pod nr telefonu 504 794 030 lub mailowo jantar@wyspa.pl 

 

Przedpłata

W celu potwierdzenia rezerwacji obowiązuje przedpłata w wysokości 30% kwoty. 

Doba hotelowa

Doba hotelowa obowiązuje od godziny 14.00 do godziny 10.00